DENSIFIQUE

 

 Po dlhoročnom výskume Kérastase Paris  ponúkla  na trh kúru obnovujúcu hustotu vlasov Densifique. Inovácia je založená na výskume kmeňových buniek , ktoré hrajú dôležitú kľúčovú úlohu.

 

Vlasy prechádzajú rôznymi fázami počas nášho života. Je to fáza rastu, stagnácie, vypadnutie. L´oreal výskum zistil, že existuje aj štvrtá fáza - spiaca fáza vlasov. To znamená, že po vypadnutí vlasov vlasový vačok ostáva neaktívny a ostáva prázdny. Obvykle spiaca fáza trvá 2 až 12 mesiacov pred opätovným prebudením vlasového vačku a začiatkom novej fázy. Na základe výskumu vedci zistili, že behom spiacej fázy sú veľmi dôležité kmeňové bunky.   Kmeňové bunky si zachovávajú svoju  normálnu funkciu iba v prípade, že sú v prostredí s nízkym obsahom kyslíku. Ale vonkajšie a vnútorné vplyvy ( UV, stres, hormonálne poruchy) obohacujú prostredie kyslíkom . Tento prebytok kyslíku spôsobuje , že znovuobnovenie vlasu je pozastavené a Folikul ( vlasový vačok ) neprodukuje vlas. Folikul je blokovaný v spiacej fáze a môže trvať až 10 rokov. L´oreal výskum zistil, že behom tejto spiacej fáze  kmeňové bunky hrajú dôležitú úlohu, pretože majú jedinečnú schopnosť prebudiť spiace folikuly potrebné k vytvoreniu nového vlasu.

 

Prvý krát v histórii, DENSIFIQUE napodobňuje základné prostredie pre správnu činnosť kmeňových buniek a obnovuje až 1700 nových vlasov.

 

Densifique má exklusívne a patentované zloženie. Je to intenzívny kokteil, ktorého hlavnou zložkou je Stemoxydine ( optimalizuje prostredie kmeňových buniek ), Stylingové polyméry ( okamžitý zahusťujúci efekt vlasového vlákna ) a Vitamíny B3, B5, B6 ( podporujú aktivitu folikulu, vyživujú vlas od jeho počiatku ). Densifique je charakteristický svojou sofistikovanou  vôňou .

 

Densifique je určený pre ženy aj mužov , ktorý chcú obnoviť hustotu svojich vlasov alebo majú prirodzený nedostatok vlasov. Nie je určený proti padaniu vlasov! Môže sa aplikovať na vlasovú pokožku ráno alebo večer na mokré aj suché vlasy, kedykoľvek počas roka, a je vhodný aj  pre citlivú vlasovú pokožku, pretože neobsahuje parabény a je hypoalergénny.

 

Odporúča sa 3 mesačná kúra pri dennej aplikácii Densifique, výsledkom ktorej je 1700 nových vlasov.

 

Jedno balenie Densifique obsahuje   30 ampúl po 6ml.

 

 

 

Teraz Vám ponúkame  jedno balenie Densifique  za uvádzaciu cenu 103 Eur.

 

densi flasa.jpg