Predlžovanie vlasov

Ako jeden z mála salónov v Bratislave VH Hair salon získal certifikát na predlžovanie vlasov svetovej značky Great Lenghts.

Značka Great Lenghts je svetovou jednotkou v predlžovaní a zahusťovaní vlasov. Používa 100% prírodný ľudský vlas. Zakladateľom značky Great Lenghts je David Gold, ktorý ako prvý patentoval predlžovanie vlasov vo Veľkej Británii v roku 1991.

Základným znakom, je že spoločnosť garantuje 100 % nepoškodzovanie vlastného vlasového vlákna a napojené vlasy nevidno. Great Lengths nepoužíva na farbenie a depigmentáciu vlasov chemické prípravky, čím sa dosahuje najvyššia kvalita a lesk.

Great Lengths kladie dôraz  na výber a spracovanie vlasov, jeho následnú impregnácia, ručné triedenie v smere rastu vlasov. V dôsledku toho nedochádza k uzleniu vlasov. Ide o chrámový výber vlasov, ktoré majú pevnú lesklú štruktúru. Minimálne sa štiepia, takže sú krásne a prirodzené aj po niekoľkých obnovách.

Biopolymerizovaný keratin, je spoj ktorý obsahuje identickú  štruktúru ľudským vlasom. Spoje tým pádom nezaťažujú ani nepoškodzujú vlastný vlas, nie je ich cítiť ani na dotyk. Jednou z najväčších výhod je absolútne bezchybná aplikácia, vďaka čomu máme dokonalý spoj, ktorý sa nezosúva, vlasy sa nevyčesávajú a celkový vzhľad je veľmi prirodzený.

Značka Great Lenghts používa až 7 metód napájania vlasov.

V našom salóne ponúkame  najčastejšie používané metódy.

 • CLASSIC – tepelná metóda – oválny spoj

 • ULTRAZVUK – studená metóda – oválny/plochý spoj

 • MULTISONIC  – studená metóda – úzky plochý spoj- napojí až 5 prameňov naraz

Great Lenghts ponúka viac tipov vlasov:

 • Standard

 • Soft – jemné

 • Tomorow´look – vhodné do ofín

 • Flow – dvojfarebné

 • Crazy – výrazné farby

 • Swarovsky strands – pramene so Swarovsky kamienkami

Celková služba predlžovania alebo zahusťovania vlasov zahŕňa:

 • Prvé umytie vlasov špeciálnym Great Lenghts šampónom, následné presušenie vlasov

 • Napojenie prameňov

 • Strih

 • Konečná úprava

Na všetky metódy predlžovania a zahusťovania vlasov poskytujeme záruku 6 mesiacov a bezplatný servis pri dodržaní podmienok záruky.

Aby sme Vám mohli poskytnúť čo najviac informácií môžete si dojednať konzultáciu na tel. čísle 0908 965 871.

Video – metódy predlžovania vlasov

CLASSIC - Tento veľmi obľúbený bezkonkurenčný prístroj sa stal uznávaným štandardom. Aplikátor je nahrievaný na jednej strane a jeho teplota sa rovná teplote kulmy. To umožní ľahké spracovanie spoja s vašimi vlasmi. Výsledkom je čistá práca, nerozoznateľný spoj, ktorý môžete česať a vlasy upravovať ako predtým.  Najdôležitejšie je, že vaše vlasy nebudú zaťažované a poškodené.

ULTRAZVUK – Táto metóda využíva metódu studenej fúzie bez tepla. Vlasové pramene sú pripojované pomocou ultrazvukových vibrácií. Ultrasonic 5000 produkuje spoje, akoby pramienky vyrastali priamo z vašich vlasov. Je vhodný i pre jemné a riedke vlasy. Takto predĺžené vlasy vyžadujú minimálnu dennú údržbu.

MULTISONIC - Skutočnou revolúciou predlžovania vlasov metódou Great Lengths je nový prístroj Multisonic. Najnovšia a technologicky najvyspelejšia metóda, ktorá umožňuje mimoriadne presnú aplikáciu a nasadenie 5 prameňov vlasov naraz s takmer neviditeľnými spojmi. Ide predovšetkým o maximálnu úsporu času ako pre kaderníkov, tak i pre zákazníčky. Táto metóda je natoľko revolučná, že svojou profesionalitou, kvalitou a spoľahlivosťou s očarí zákazníčku natoľko, že ostane tejto metóde verná.